zadbaj o zdrowie z naturlove

Blog

naturLOVE

Vega-TEST

TEST -VEGA – to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej, która pozwala na bardzo precyzyjną „diagnozę” pierwotnych przyczyn chorób i dolegliwości.

Opiera się na zasadach biorezonansu magnetycznego, czyli reakcji organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne.

VEGA-TEST określa poziomy energetyczne poszczególnych układów i organów człowieka, wykrywa infekcje i stany zapalne, pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale i inne substancje wpływające na stan zdrowia.

” Diagnozuje” stan chorobowy na poziomie komórkowym, w momencie powstania, kiedy nie występują jeszcze konkretne objawy chorobowe.

W przypadku schorzeń przewlekłych pozwala ustalić ich przyczynę i wyciągnąć wnioski na dalsze terapie.

Metoda diagnostyki VEGA TEST jest idealna dla dzieci, przy pomocy, której dowiesz się czy Twoja pociecha jest nosicielem pasożytów.

VEGA-TEST wykrywa przede wszystkim pasożyty – organizmy żyjące kosztem innego, odżywiające się jego komórkami, wykorzystujące energię, witaminy i minerały. Pasożyt zabiera to, co organizmowi jest najbardziej potrzebne. W zamian wydziela szkodliwe toksyny.

Badanie podzielone jest na 2 cz.

-cz.1

-pokazuje stan czynnościowy narządów, włącznie z kręgosłupem

polega na ustawieniu bosych stóp na płaskich elektrodach, w dłoniach należy trzymać następne 2 elektrody, na czoło nakładana jest opaska- skan trwa ok. 8 min. jest bezbolesne, nie inwazyjne, bez skutków ubocznych

-cz.2

-Każda forma życia posiada swój własny zakres częstotliwości i wszystko w naszym ciele ma swoje wibracje. Zadaniem terapeuty jest precyzyjnie namierzyć i sklasyfikować obciążenia a następnie ustalić odpowiednią terapię, aby je wyeliminować

Test ten opiera się na lekkich dotknięciach punktu akupunkturowego elektrodą diagnostyczną wówczas osoba poddająca się testowi trzyma w dłoni elektrodę, tzw. bierną natomiast diagnosta interpretuje wynik.

Diagnostyka obejmuje stan czynnościowy, m. in.:

-układu pokarmowego

-układu oddechowego

-układu moczowo-płciowego

-układu sercowo-naczyniowego

-układu endokrynnego

-układu immunologicznego

-układu ruchowego, itd

PRZECIWWSKAZANIA

rozrusznik serca, ciąża

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

1. Konieczny jest dobry kontakt pomiędzy skórą i elektrodą.

Nie prowadzi się pomiaru jeśli powierzchnia skóry stykająca się z elektrodami jest podrażniona (ropnie, otwarte rany itd.).

2. Czoło, ręce i nogi osoby badanej powinny być czyste, należy usunąć nadmierny pot , makijaż i kremy.

3. BARDZO WAŻNE ! – Należy dzień przed – i w dzień badania pić więcej wody.

Warto, by w chwili diagnostyki badany nie był głodny. Najlepszym czasem do badania jest 1-1,5 godziny po posiłku. 2-3 doby przed badaniem nie należy spożywać alkoholu. W dzień badania nie pic kawy. Dobę przed badaniem nie należy spożywać ,ostrych, ziołowych potraw. Bezpośrednio przed badaniem nie należy spożywać czekolady, cytrusów, żuć gumy i pić herbaty. Lekarstwa, które są konieczne dla życia pacjenta i zażywane są od dłuższego czasu nie wpływają istotnie na wyniki (z wyjątkiem leków hormonalnych, sterydowych), jednak diagnosta przed zabiegiem powinien wiedzieć jakie preparaty i w jakich dawkach oraz o których godzinach pacjent zażywa. W przeddzień testu należy wykluczyć kontakt z aktywnymi chemicznie substancjami (lakiery, farby, rozpuszczalniki). Nie powinno się palić dobę przed testem (o ile nie wywoła to stresu u badanej osoby 😉 ).

4. Skóra powinna być czysta, zdrowa, bez objawów zapalenia i uszkodzeń mechanicznych. Nie należy stosować przed badaniem leczniczych i kosmetycznych kremów i maści. Nadmiernie wilgotną skórę należy osuszyć chusteczką, a suchą zwilżyć.

5. Najlepsza jest odzież z naturalnych tkanin, przed testem należy zdjąć wszystkie ozdoby i przedmioty metalowe. Wyłączyć telefon komórkowy lub odsunąć go na odległość 1,5 metra.

6. Najlepszym czasem badania jest przedpołudnie kiedy osoba badana i terapeuta znajdują się w wypoczętym stanie. Jednak należy uwzględniać indywidualne biorytmy osoby testowanej.

7. W pomieszczeniu podczas testu nie powinny znajdować się osoby postronne (z wyjątkiem rodziców w przypadku dzieci)

Nigdy nie należy przerywać samodzielnie leczenia zaleconego przez lekarza.

Terapie w Centrum Promocji Zdrowia mają na celu poprawienie kondycji organizmu a także wsparcie już podjętego leczenia co może doprowadzić do szybszego zakończenia procesu.

W przypadku znacznej poprawy zdrowia nie należy samodzielnie odstawiać leków ani zmniejszać dawek. Wszystkie zmiany trzeba konsultować z lekarzem. Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje. I jak potem ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne

Analizator kwantowy

Ciało ludzkie jest organizmem złożonym z ogromnej liczby komórek, które są w nieustannej fazie wzrostu, rozwoju, regeneracji, dyferencjacji i apoptozy. Komórki mają zdolność samo-odnawiania się

Zobacz więcej »

Vega-TEST

TEST -VEGA – to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej, która pozwala na bardzo precyzyjną „diagnozę” pierwotnych przyczyn chorób i dolegliwości. Opiera się na zasadach biorezonansu magnetycznego,

Zobacz więcej »

Metoda Domancica

Powstała ponad 35 lat temu. Jest to metoda przebadana naukowo i medycznie ,m.in. w Instytucie Onkologii w Lublanie-zespół naukowców obserwował wpływ bioenergii na najbardziej złośliwe

Zobacz więcej »

Metoda dr Viktora Żenni

Viktor Zenni metodę kompleksowej elektrostymulacji układu nerwowego, odpornościowego i hormonalnego opracował podczas wieloletniego pobytu w zachodniej Australii. Polega ona na oddziaływaniu słabymi prądami elektrycznymi zwanymi

Zobacz więcej »

Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje oraz jak ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne. naturLOVE