Renata Zabawa

Dyplomowana Naturoterapeutka

Naturoterapia to nie tylko szansa na zdrowie, to także możliwość odkrycia piękna, harmonii i spokoju, które natura oferuje nam bezinteresownie.

Blog

Vega-TEST (biorezonans)

TEST -VEGA – to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej, która pozwala na bardzo precyzyjną „diagnozę” pierwotnych przyczyn chorób i dolegliwości.

Opiera się na zasadach biorezonansu magnetycznego, czyli reakcji organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne.

VEGA-TEST określa poziomy energetyczne poszczególnych układów i organów człowieka, wykrywa infekcje i stany zapalne, pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale i inne substancje wpływające na stan zdrowia.

” Diagnozuje” stan chorobowy na poziomie komórkowym, w momencie powstania, kiedy nie występują jeszcze konkretne objawy chorobowe.

W przypadku schorzeń przewlekłych pozwala ustalić ich przyczynę i wyciągnąć wnioski na dalsze terapie.

Metoda diagnostyki VEGA TEST jest idealna dla dzieci, przy pomocy, której dowiesz się czy Twoja pociecha jest nosicielem pasożytów.

VEGA-TEST wykrywa przede wszystkim pasożyty – organizmy żyjące kosztem innego, odżywiające się jego komórkami, wykorzystujące energię, witaminy i minerały. Pasożyt zabiera to, co organizmowi jest najbardziej potrzebne. W zamian wydziela szkodliwe toksyny.

Badanie podzielone jest na 2 cz.

-cz.1

-pokazuje stan czynnościowy narządów, włącznie z kręgosłupem

polega na ustawieniu bosych stóp na płaskich elektrodach, w dłoniach należy trzymać następne 2 elektrody, na czoło nakładana jest opaska- skan trwa ok. 8 min. jest bezbolesne, nie inwazyjne, bez skutków ubocznych

-cz.2

-Każda forma życia posiada swój własny zakres częstotliwości i wszystko w naszym ciele ma swoje wibracje. Zadaniem terapeuty jest precyzyjnie namierzyć i sklasyfikować obciążenia a następnie ustalić odpowiednią terapię, aby je wyeliminować

Test ten opiera się na lekkich dotknięciach punktu akupunkturowego elektrodą diagnostyczną wówczas osoba poddająca się testowi trzyma w dłoni elektrodę, tzw. bierną natomiast diagnosta interpretuje wynik.

Diagnostyka obejmuje stan czynnościowy, m. in.:

-układu pokarmowego

-układu oddechowego

-układu moczowo-płciowego

-układu sercowo-naczyniowego

-układu endokrynnego

-układu immunologicznego

-układu ruchowego, itd

PRZECIWWSKAZANIA

rozrusznik serca, ciąża

 

Jak przygotować się do badania

1.

Skóra twarzy i rąk powinna być pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, kremów i makijażu.

2.

Do 2 godzin przed badaniem należy zjeść posiłek, aby nie być głodym w chwili badania.

3.

48 godzin przed badaniem nie należy spożywać alkoholu. Warto również unikać ostrych przypraw

4.

12 godzin przed badaniem nie należy przyjmować suplementów diety oraz ziół. Nie dotyczy to leków zaleconych przez lekarza

5.

12 godzin przed badaniem należy odpowiednio nawodnić organizm. Zalecane jest 1,5l wody przez okres 12 godzin (nie na raz!)

6.

Przed badaniem należy ściągnąć wszelką biżuterię oraz wyłączyć telefon.

7.

W dniu badania nie należy pić kawy ani napojów zawierających kofeinę.

Dodatkowe informacje

- Poinformuj mnie o przyjmowanych lekach, gdyż może mieć to wpływ na wynik badania.
- Nie należy przerywać samodzielnie leczenia zalecanego przez lekarza

Terapie w Centrum Promocji Zdrowia mają na celu poprawienie kondycji organizmu a także wsparcie już podjętego leczenia co może doprowadzić do szybszego zakończenia procesu. W przypadku znacznej poprawy zdrowia nie należy samodzielnie odstawiać leków ani zmniejszać dawek. Wszystkie zmiany trzeba konsultować z lekarzem. Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje. I jak potem ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne

W mojej pracy stosuję własną, starannie wypracowaną metodę, która pozwala mi na indywidualne podejście do każdej osoby.

Umów się na konsultację:

Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje oraz jak ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne. naturLOVE