Renata Zabawa

Dyplomowana Naturoterapeutka

Naturoterapia to nie tylko szansa na zdrowie, to także możliwość odkrycia piękna, harmonii i spokoju, które natura oferuje nam bezinteresownie.

Blog

Analizator kwantowy

Ciało ludzkie jest organizmem złożonym z ogromnej liczby komórek, które są w nieustannej fazie wzrostu, rozwoju, regeneracji, dyferencjacji i apoptozy. Komórki mają zdolność samo-odnawiania się poprzez podział. W ciele osoby dorosłej, 25 milionów komórek ulega podziałowi w ciągu sekundy, a komórki krwi podlegają ciągłej odnowie z prędkością ok. 100 milionów na minutę. W procesie podziału i wzrostu komórki elektrony krążące wokół jądra są naładowane elektrycznie i poruszają się z dużą prędkością, stale emitując fale elektromagnetyczne.
Sygnały fal elektromagnetycznych emitowanych przez organy ludzkie odzwierciedlają szczególny stan ludzkiego ciała w danym momencie i różnią się w zależności od stanu organizmu. Jeśli możemy określić te sygnały elektromagnetyczne, możemy określić kondycję organizmu, gdyż poszczególne organy emitują różne fale elektromagnetyczne w zależności od stanu zdrowotnego.
(Opracowanie: Kosmetyka Dugona)
     Urządzenie zostało skonstruowane w oparciu o badania naukowe przeprowadzane na astronautach. Dokładność i precyzja stały się obligatoryjnym elementem dla tych pomiarów. Nie ulega wątpliwości, że w obecnych czasach innowacyjność i elektronika zrewolucjonizowały cały świat. Także obszar diagnostyki szybkimi krokami idzie w kierunku pozyskiwania pełnej wiedzy o człowieku przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych.
Fachowa, kompleksowa analiza stanu zdrowia przy pomocy Analizatora Kwantowego , dzięki której otrzymasz podstawowe informacje dotyczące kondycji Twoich organów oraz braków w witaminach i mikroelementach. Analiza pozwala wykryć takie problemy jak zakwaszenie organizmu, zanieczyszczenie toksynami, niedoczynność i osłabienie organów wewnętrznych.


Analiza wykonywana przy pomocy Analizatora Kwantowego jest :
– Szybka – trwa ok 30 min-60 min wraz z komentarzem naturoterapeuty
– Kompleksowa
– Tania
– Bezinwazyjna

Podczas analizy otrzymasz następujące informacje dotyczące Twojego organizmu:
– Układ krążenia i naczyń mózgowych
– Funkcje przewodu pokarmowego
– Funkcja jelit
– Funkcje wątroby
– Funkcje pęcherzyka żółciowego
– Funkcje trzustki
– Funkcje nerek
– Funkcje płuc
– Mózg
– Układ kostny
– Gęstość mineralna kości
– Choroby reumatyczne kości
– Indeks wzrostu kostnego
– Cukier we krwi
– Pierwiastki śladowe
– Witaminy
– Aminokwasy
– Koenzymy
– Układ hormonalny
– Układ odpornościowy
– Tarczyca
– Toksyny
– Metale ciężkie
– Ogólny stan fizyczny
– Alergeny
– Otyłość
– Skóra
– Funkcje oczu
– Kolagen
– Lipidy we krwi
– Ginekologia
– Prostata
– Męskie / żeńskie funkcje rozrodcze
– Sperma i plemniki
– Piersi
– Cykl menstruacyjny
– Skład ciała
– Mózg

Jak przygotować się do badania

1.

Skóra twarzy i rąk powinna być pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, kremów i makijażu.

2.

Do 2 godzin przed badaniem należy zjeść posiłek, aby nie być głodym w chwili badania.

3.

48 godzin przed badaniem nie należy spożywać alkoholu. Warto również unikać ostrych przypraw

4.

12 godzin przed badaniem nie należy przyjmować suplementów diety oraz ziół. Nie dotyczy to leków zaleconych przez lekarza

5.

12 godzin przed badaniem należy odpowiednio nawodnić organizm. Zalecane jest 1,5l wody przez okres 12 godzin (nie na raz!)

6.

Przed badaniem należy ściągnąć wszelką biżuterię oraz wyłączyć telefon.

7.

W dniu badania nie należy pić kawy ani napojów zawierających kofeinę.

Dodatkowe informacje

- Poinformuj mnie o przyjmowanych lekach, gdyż może mieć to wpływ na wynik badania. - Nie należy przerywać samodzielnie leczenia zalecanego przez lekarza
Terapie w Centrum Promocji Zdrowia mają na celu poprawienie kondycji organizmu a także wsparcie już podjętego leczenia co może doprowadzić do szybszego zakończenia procesu. W przypadku znacznej poprawy zdrowia nie należy samodzielnie odstawiać leków ani zmniejszać dawek. Wszystkie zmiany trzeba konsultować z lekarzem. Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje. I jak potem ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne

W mojej pracy stosuję własną, starannie wypracowaną metodę, która pozwala mi na indywidualne podejście do każdej osoby.

Umów się na konsultację:

Pamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje oraz jak ten stan podtrzymywać. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne. naturLOVE